Вироби з натуральної шкіри

Шкіра

Про шкіру

Вироби з натуральної шкіри завжди користувалися попитом у всі часи. Це стильно, модно, естетично красиво, практично, надійно. Ні для кого не секрет, що носити виріб зі шкіри приємно, до того ж - це природний матеріал. Таким чином, використовуючи шкіряні вироби, людина знаходиться в своєму середовищі існування і відчуває себе дуже комфортно.

Шкіряні вироби виглядають презентабельно, а в використанні дуже зручні і практичні. Дарувати предмети з натуральної шкіри вже увійшло в традицію, а отримувати такий презент дуже приємно.

Для виробництва шкіряних виробів виробник Klasni використовує такі типи шкіри:

Кайзер - це натуральна, екологічно чиста, гладка з ідеально рівною поверхнею, має товщину 1.4-1.7мм. Матеріалом служить шкіра великої рогатої худоби (ВРХ). З кайзера виготовляють найрізноманітніші вироби - аксесуари, галантерейні вироби, сумки.

Основні якості кайзера - міцність, різноманітність кольорів, максимальна корисна площа. Шкіряний покров телятини ніжний і ласкавий, довго не зноситься. Не дивлячись на великий вибір сировини для виготовлення шкіряних матеріалів, саме теляча шкіра вважається найбільш гарною, якісною і має велику цінність. Структура шкіри кайзер м'яка, міцна, вона не буде тріскатися, рватися.

Crazy Horse - це шкіра великої рогатої худоби, оброблена спеціальним чином. Шкіру великої рогатої худоби, а не коней, як можна подумати з назви, піддають оригінальній фінішній обробці, яка і носить назву crazy horse. На поверхню шліфованого краста наносять тугоплавкі воски. Саме вони роблять матеріал досить водостійким і дозволяють легко позбавлятися від несильних подряпин.

Її відмітні риси:

 • зовнішня зістаренність - матеріал виглядає, ніби йому не перший рік. Вінтажно і романтично, зберігаючи в собі безліч історій;
 • матовість - ця шкіра не блищить;
 • схожість з нубуком - зовні матеріал дуже схожий на нубук, тільки він більш щільний;
 • м'якість - по тактильних відчуттях шкіра дуже приємна;
 • чутливість - матеріал дуже чуйно реагує на всі дотики, на ньому швидко з'являються подряпини. Звідси і з'являється вінтажний вид, а шкіряна річ набуває ексклюзивного дизайну - регенерация – з часом crazy horse шкіра відновлює свій початковий вигляд і подряпини стають не такими помітними;
 • дорогий зовнішній вигляд - одного погляду на виріб з крейзі шкіри досить, щоб оцінити її. Вироби виглядають елітно, ексклюзивно, дуже солідно;
 • водостійкість - матеріал може поглинути до 40% вологи і залишатися сухим ще протягом 2 годин. Однак намочувати його зайвий раз не слід;
Флотар - м'яка шкіра, використовується в основному для пошиву сумрк та рюкзаків на підкладі.

Корисна інформація

Скільки часу Ваш виріб прослужить Вам - вирішуєте лише Ви!!!

Усе залежить від дотримання умов та правил використання виробу та догляду за ним.

А саме:

 1. Вироби з шкіри необхідно зберігати в добре провітрюваних приміщеннях. Дуже важливою вимогою є доступ повітря до шкіряних виробів ( не можна зберігати шкіряні вироби в поліетиленових пакетах).
 2. Сушити вологі вироби і зберігати їх тільки при кімнатній температурі, віддалено від гарячого повітря та нагрівних пристроїв.
 3. Не носити важкі предмети.
 4. Не допускати прикладення сили в місцях відкривання/закривання замків, пряжок, кнопок і т.д. Необхідно спочатку встановити причину, прибрати її, а потім закривати. Необхідно закривати, тримаючись другою рукою за протилежну сторону замка.
 5. Не допускати сильного намокання виробів.
 6. Не допускати тривалого попадання прямих сонячних променів.
 7. Регулярно протирати металічні частини м'ягкою серветкою.
 8. Магнітні застібки тримати здалеку від об'єктів з магнітними властивостями.
 9. Забруднення чистити спеціально назначеними засобами для кожного типу шкіри. При чистці шкіряного виробу ні в якому випадку не можна застосовувати агресивні розчини: ацетон, бензин і т.д.
 10. Не притуляти вироби до речей, які можуть зафарбувати.
 11. Необхідно уникати попадання парфумерних засобів на вироби з шкіри.

Пам'ятайте!

Дотримання усіх правил експлуатації і декілька хвилин догляду за своїм шкіряним виробом подарує Вам довгий час його використання.