Майстерня виробів зі шкіри Klasni. Умови співпраці

Iнфо

Партнерам


Пропонуємо співпрацю по системі дропшиппінг. Як працює система дропшиппінг у нас?

У цій схемі – Ви продавець))

ЦІНИ ДЛЯ ВАС

Ми надаємо Вам прайс з цінами для дропшиппінгу.

ДЕТАЛІЗАЦІЯ

 1. Ви отримали замовлення від покупця. Будь яким зручним для Вас меседжером надсилаєте інформацію про замовлення постачальнику (ел. пошта, вайбер, телеграм, тел. дзвінок, смс повідомлення) з запитом про наявність товару на складі.
 2. Постачальник протягом 15 хв після отримання запиту надає Вам відповідь щодо наявності товару.
 3. Оплата: - або покупець оплачує Вам на карту усю суму за товар і різницю Ви направляєте постачальнику - або покупець сплачує передоплату у розмірі 100 грн і на решту суму при відправленні ми оформляємо накладений платіж. Після отримання накладеного платежу Вашу різницю з вирахуванням попередньо отриманої Вами передоплати у розмірі 100 грн постачальник перечислює на Вашу карту приват Банку. - при замовленні на суму до 500 грн працюємо по повній передоплаті.
 4. Відправлення: - якщо товар є у наявності відвантаження відбувається у день замовлення. - якщо товару не має у наявності: термін виготовлення 1-2 робочих дні та товар відправляємо. - після відправлення товару надсилаємо Вам номер ТТН.

ЩО МИ НАДАЄМО

Для заливки нашого товару на Вашу торгову сторінку ми надаємо:

 1. xml-вигрузку з сайту
 2. архів фото
 3. специфікацію (ексель файл)
 4. Кому як зручно, так і завантажують)))

  НАЦІНКА

  Ви можете право продавати товар по будь якій ціні.

  ПОВЕРНЕННЯ

  1. Якщо товар покупцю по тій чи іншій причині не підійшов (розмір, колір, ще якісь загальні звернення), протягом 14 днів виробник товар приймає назад. Товар повинен бути у фірмовій упаковці без пошкоджень.
  2. Оплату за повернення товару оплачує Продавець (Ви).
  3. Якщо у покупця претензії саме до якості виробу – вартість повернення оплачує виробник.
  4. В процесі експлуатації, якщо у покупця виникають питання до якості виробу зі сторони виробника – виробник покриває усі витрати ремонту та доставки.

  ЗНИЖКИ

  Періодично на свій розсуд виробник організовує знижки на свій товар на встановлений період на сайті, не завжди повідомляючи при цьому партнерів. Закупівельна ціна для дропшиперів залишається незмінною при цьому.

Про нас

Я, Оксана Ханас, засновний українського бренду klasni і по сумісництву мама трьох синочків.

Дуже часто отримую питання: Оксана, як ти прийшла в шкіряний бізнес? Чому саме сумки?

Друзі, все банально просто…

Ще в студентські роки, в процесі підготовки до випускного, зіштовхнулася з проблемою НІЧОГО ОДІТИ!!! Але, не основна причина, що не було чого одіти, купити можна було, але мені нічого не подобалось. А те, що подобалось було сильно дорого…

До аксесуарів і взуття я завжди була ще більш прискіплива, тому підготовка ускладнювалась. Не скажу, що я балована, але терпіти не можу дешевих підкладів у сумках і золотих брязкалець на виробах. В результаті я  пішла і купила усім відомий журнал Burda, тканину за 40 гривень і почала шити плаття (правда, дошивала вже його подруга, так як у неї була швейна машина). А як же сумочка до наряду? А там ще веселіше, пішла докупила ще шматок тканини і руками (навіть без машинки) пошила собі клатч зі вставленими пряжками, як на платті. Комплект видався відмінний, і на випускному я була Зірка)) Це був далекий 2005 рік.

Дальше робота в фармацевтичній компанії (по освіті – я інженер технолог фармацевтичного виробництва) і дві декретні відпустки. Бажання шити аксесуари мене не залишало, тому що надалі складно було підбирати собі аксесуари зручні та якісні, прилаштовані для ідеальної буденності по доступній ціні.

І тут, коли я пішла у третій декрет, зрозуміла: або потрібно втілювати свою мрію у життя зараз, або вже можливості вже не буде((

Коли найменшому синочку було 7 місяців, було запущено виробництво і бренд стартував. Це була зима 2018 року…

Сумки – ми розробляємо універсальні моделі сумок, з якими можна ходити в офіс чи на навчання, прогулюватися з друзями, на закупи або подорожувати. Головна особливість таких виробів в тому, що вони поза часом - їх цінують за надійність, витривалість і, звичайно, зовнішній вигляд.

Ми віримо в те що робимо, і віримо, що Ви вірите в нас!!!


Гарантійний термін

Гарантійний термін 180 днів з дати придбання товару.

Обмін товару належної якості, який не був у використанні, відбувається згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів, не враховуючи дати купівлі. Для проведення обміну необхідно пред’явити підтверджуючий документ купівлі (товарна накладна, квитанція про оплату, скрін і т.д.)

Умови обміну:товар не був в експлуатації, збережений його товарний вигляд, етикетки. У випадку встановлення виробничого дефекту протягом гарантійного терміну ви можете звернутись до виробника, написавши лист на пошту info@klasnibags.com, або ж звернутись за телефоном +380667535660. Вам буде запропоновано безкоштовний ремонт або ж обмін на аналогічний товар. Бажано, мати при собі документ, котрий буде підтверджувати купівлю. Ремонт відбувається протягом 5-10 робочих днів.

Вироби з дефектами, які виникли в процесі експлуатації не підлягають поверненню або обміну:

 1. Механічні пошкодження (порізи, потертості, проколи, т. д.)
 2. Деформація пов’язана з неправильним використанням виробу, сушіння або вплив інших хімічних речовин.
 3. Пошкодження виробу, котрі являються наслідком не дотримання правил експлуатації.

Протягом гарантійного терміну не являється дефектом виробу:

 1. Неоднорідність поверхні шкіряного виробу з природнім малюнком. Це не являється признаком поганої якості виробу, а лише підкреслює його натуральність.
 2. Звичайна зношеність шкіри і фурнітури – поява потертостей, подряпин, зміна форми.
 3. Набуття світлою шкірою відтінку темного одягу (джинси…)
 4. Гарантійний термін

  Гарантійний термін 180 днів з дати придбання товару.

  Обмін товару належної якості, який не був у використанні, відбувається згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів, не враховуючи дати купівлі. Для проведення обміну необхідно пред’явити підтверджуючий документ купівлі (товарна накладна, квитанція про оплату і т.д.)
  Умови обміну: товар не був в експлуатації, збережений його товарний вигляд, етикетки. У випадку встановлення виробничого дефекту протягом гарантійного терміну ви можете звернутись до виробника, написавши лист на пошту  info@klasnibags.comабо ж звернутись за телефоном +38 066 753 56 60. Вам буде запропоновано безкоштовний ремонт або ж обмін на аналогічний товар. Бажано, мати при собі документ, котрий буде підтверджувати купівлю. Ремонт відбувається протягом 5-10 робочих днів.

  Вироби з дефектами, які виникли в процесі експлуатації не підлягають поверненню або обміну:

  1. Механічні пошкодження (порізи, потертості, проколи,  т. д.)

  2. Деформація пов’язана з неправильним використанням виробу, сушіння або вплив інших хімічних речовин.

  3. Пошкодження виробу, котрі являються наслідком не дотримання правил експлуатації.

  Протягом гарантійного терміну не являється дефектом виробу:

  1.Неоднорідність поверхні шкіряного виробу з природнім малюнком. Це не являється признаком поганої якості виробу, а лише підкреслює його натуральність.

  2. Звичайна зношеність шкіри і фурнітури – поява потертостей, царапин, зміна форми.

  3. Набуття світлою шкірою відтінку темного одягу (джинси…)

  Про шкіру

  Вироби з натуральної шкіри завжди користувалися попитом у всі часи. Це стильно, модно, естетично красиво, практично, надійно. Ні для кого не секрет, що носити виріб зі шкіри приємно, до того ж - це природний матеріал. Таким чином, використовуючи шкіряні вироби, людина знаходиться в своєму середовищі існування і відчуває себе дуже комфортно.

  Шкіряні вироби виглядають презентабельно, а в використанні дуже зручні і практичні. Дарувати предмети з натуральної шкіри вже увійшло в традицію, а отримувати такий презент дуже приємно.

  Для виробництва шкіряних виробів виробник Klasni використовує такі типи шкіри:

  Кайзер - це натуральна, екологічно чиста, гладка з ідеально рівною поверхнею, має товщину 1.4-1.7мм. Матеріалом служить шкіра великої рогатої худоби (ВРХ). З кайзера виготовляють найрізноманітніші вироби - аксесуари, галантерейні вироби, сумки.

  Основні якості кайзера - міцність, різноманітність кольорів, максимальна корисна площа. Шкіряний покров телятини ніжний і ласкавий, довго не зноситься. Не дивлячись на великий вибір сировини для виготовлення шкіряних матеріалів, саме теляча шкіра вважається найбільш гарною, якісною і має велику цінність. Структура шкіри кайзер м'яка, міцна, вона не буде тріскатися, рватися.

  Crazy Horse - це шкіра великої рогатої худоби, оброблена спеціальним чином. Шкіру великої рогатої худоби, а не коней, як можна подумати з назви, піддають оригінальній фінішній обробці, яка і носить назву crazy horse. На поверхню шліфованого краста наносять тугоплавкі воски. Саме вони роблять матеріал досить водостійким і дозволяють легко позбавлятися від несильних подряпин.

  Її відмітні риси:

  • зовнішня зістареність - матеріал виглядає, ніби йому не перший рік. Вінтажно і романтично, зберігаючи в собі безліч історій;
  • матовість - ця шкіра не блищить;
  • схожість з нубуком - зовні матеріал дуже схожий на нубук, тільки він більш щільний;
  • м'якість - по тактильних відчуттях шкіра дуже приємна;
  • чутливість - матеріал дуже чуйно реагує на всі дотики, на ньому швидко з'являються подряпини. Звідси і з'являється вінтажний вид, а шкіряна річ набуває ексклюзивного дизайну - регенерация – з часом crazy horse шкіра відновлює свій початковий вигляд і подряпини стають не такими помітними;
  • дорогий зовнішній вигляд - одного погляду на виріб з крейзі шкіри досить, щоб оцінити її. Вироби виглядають елітно, ексклюзивно, дуже солідно;
  • водостійкість - матеріал може поглинути до 40% вологи і залишатися сухим ще протягом 2 годин. Однак намочувати його зайвий раз не слід;

  Флотар - м'яка шкіра, використовується в основному для пошиву сумок та рюкзаків на підкладі.


  Корисна інформація

  Скільки часу Ваш виріб прослужить Вам - вирішуєте лише Ви!!!

  Усе залежить від дотримання умов та правил використання виробу та догляду за ним.

  А саме:

  1. Вироби з шкіри необхідно зберігати в добре провітрюваних приміщеннях. Дуже важливою вимогою є доступ повітря до шкіряних виробів ( не можна зберігати шкіряні вироби в поліетиленових пакетах).
  2. Сушити вологі вироби і зберігати їх тільки при кімнатній температурі, віддалено від гарячого повітря та нагрівних пристроїв.
  3. Не носити важкі предмети.
  4. Не допускати прикладення сили в місцях відкривання/закривання замків, пряжок, кнопок і т.д. Необхідно спочатку встановити причину, прибрати її, а потім закривати. Необхідно закривати, тримаючись другою рукою за протилежну сторону замка.
  5. Не допускати сильного намокання виробів.
  6. Не допускати тривалого попадання прямих сонячних променів.
  7. Регулярно протирати металічні частини м'ягкою серветкою.
  8. Магнітні застібки тримати здалеку від об'єктів з магнітними властивостями.
  9. Забруднення чистити спеціально назначеними засобами для кожного типу шкіри. При чистці шкіряного виробу ні в якому випадку не можна застосовувати агресивні розчини: ацетон, бензин і т.д.
  10. Не притуляти вироби до речей, які можуть зафарбувати.
  11. Необхідно уникати попадання парфумерних засобів на вироби з шкіри.

  Пам'ятайте!

  Дотримання усіх правил експлуатації і декілька хвилин догляду за своїм шкіряним виробом подарує Вам довгий час його використання.