Про нас - Майстерня виробів зі шкіри Klasni

Про нас

Про нас

Ще у давнину наші українці славились вмінням обробляти шкіру та власноруч виготовляти з неї різноманітні вироби.

Йшов час. І з розвитком промисловості фабричні товари переважно іноземного походження витіснили з ужитку аналогічні речі виготовлені українцями власноруч. Але не на довго. Однотипні речі з часом набридли українцям, і це стало початком відродження давнього ремесла в Україні.

Klasni – це український виробник шкіряних аксесуарів, майстерня handmade, який несе свій вагомий внесок у відродження українських ремесел.

«Українське від початку до кінця» – усі вироби бренду Klasni шиються з української шкіри, і це наша принципова позиція. Шкіру закупляємо на заводі під Києвом, який в свою чергу бере шкіру наших корів, коней, биків, але використовує технології та хімічні інгредієнти закордонні, тому виходить продукт європейської якості. Більше інформації про шкіру, з якої ми шиємо тут.

Не менш суворі вимоги ми ставимо до дизайну виробів. Адже, одна з найважливіших характеристик виробу – це функціональність. Головне, щоб було зручно користуватися. Тому усі моделі, які ми виробляємо, спершу тестуємо на собі, по результатах використання враховуємо усі недоліки, вдосконалюємо виріб і лише тоді випускаємо на ринок.

Надзвичайно велика увага на виробництві приділяється якості кожному виробу, КОЖНІЙ ОДИНИЦІ ВИРОБУ. Контроль якості охоплює усі етапи виробництва починаючи з вибору виробників матеріалів та закінчуючи контролем якості готового виробу.

Наш асортимент - це сумки, рюкзаки, портмоне, гаманці, різноманітні аксесуари та побутові дрібнички. Усі вироби мають досить лаконічний дизайн, адже частинку душі, яку вкладає майстер при виготовленні кожної речі не замінить ніякий наймодніший заграничний бренд.

Сумки – ми розробляємо універсальні моделі сумок, з якими можна ходити в офіс чи на навчання, прогулюватися з друзями, на закупи або подорожувати. Головна особливість таких виробів в тому, що вони поза часом - їх цінують за надійність, витривалість і, звичайно, зовнішній вигляд.

Ми віримо в те що робимо, і віримо, що Ви вірите в нас!!!

Гарантійний термін

Гарантійний термін 180 днів з дати придбання товару.

Обмін товару належної якості, який не був у використанні, відбувається згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів, не враховуючи дати купівлі. Для проведення обміну необхідно пред’явити підтверджуючий документ купівлі (товарна накладна, квитанція про оплату і т.д.)

Умови обміну:товар не був в експлуатації, збережений його товарний вигляд, етикетки. У випадку встановлення виробничого дефекту протягом гарантійного терміну ви можете звернутись до виробника, написавши лист на пошту info@klasnibags.com, або ж звернутись за телефоном +380667535660. Вам буде запропоновано безкоштовний ремонт або ж обмін на аналогічний товар. Бажано, мати при собі документ, котрий буде підтверджувати купівлю. Ремонт відбувається протягом 5-10 робочих днів.

Вироби з дефектами, які виникли в процесі експлуатації не підлягають поверненню або обміну:

  1. Механічні пошкодження (порізи, потертості, проколи, т. д.)
  2. Деформація пов’язана з неправильним використанням виробу, сушіння або вплив інших хімічних речовин.
  3. Пошкодження виробу, котрі являються наслідком не дотримання правил експлуатації.

Протягом гарантійного терміну не являється дефектом виробу:

  1. Неоднорідність поверхні шкіряного виробу з природнім малюнком. Це не являється признаком поганої якості виробу, а лише підкреслює його натуральність.
  2. Звичайна зношеність шкіри і фурнітури – поява потертостей, подряпин, зміна форми.
  3. Набуття світлою шкірою відтінку темного одягу (джинси…)